O firmeProduktyAkcieBlogCrossfitKontakt

O firme

Firma Maxergym vznikla na jeseň roku 2017 v Dunajskej Strede. Sme rýchlo rastúca firma so silným zázemím. Úspešne prerážame medzi ostatnými športovými centrami. Za náš úspech vďačíme presadeniu vlastnej značky vo svete fitnessu, celkovo odlišný postoj k tréningom a kvalitou všetkých služieb. Okrem multifunkčného športového centra prevádzkujeme aj internetový predaj so značkovým tovarom od svetoznámych výrobcov. Samozrejmosťou a plusom je aj predaj oblečenia či doplnkov vlastnej značky Maxergym.

Spokojný klient je šťastný klient, a to je našim cieľom. Snažíme sa zaujať čo najširšie spektrum ľudí. Zameriavame sa na vysokú úroveň našich služieb poskytovaných na prevádzke aj na internete, na osobité avšak kvalitné prevedenie všetkých tréningových hodín, na odborne školený personál. V snahe dostať sa bližšie k ľuďom, aktívne poskytujeme informácie prostredníctvom našej web stránky. Novinky, akcie, súťaže, fotky z eventov a tréningové plány sú dostupné aj na sociálnych sieťach.

Stali sme sa silnou firmou, neustále pracujeme na jej ďalšom rozvoji a zlepšení na trhu. Skvalitňovanie služieb v prospech zákazníkov je pre nás cestou, ako zostať úspešnou značkou